Про компанію

Файна Крамничка є інтернет-крамницею УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА якісного одягу та аксесуарів. Наша мета - відродження виробництва одягу для українців в Україні. Ми ретельно та відповідально розробляємо кожну модель, перевіряємо одяг на якість тканини, швів  до та після кількох циклів прання. Ми самі живемо в нашому одягу, і тому  маємо можливість вчасно виправляти навіть маленькі недоліки.   Ви можете здійснювати купівлі без ризику залишитись наодин з некомфортним одягом, тому що майже на всі наші товари поширюється можливість повернення та рекламацій. Виключення складає БІЛИЗНА.  
Всі товари, представлені в каталозі та товари наших партнерів, виробляються в Україні. Ми переважно виготовляємо одяг з українських тканин, а вже потім з іноземних.
Клієнтами Файної Крамнички можуть бути люди будь-якої статі та віку,  і ми також пропонуємо товари для дітей. У нашій крамниці кожен може знайти щось цікаве для себе або своїх близьких.
Торгові менеджери Файна Крамничка завжди до Ваших послуг! Блискавично виконаємо замовлення,  яке Ви можете зробити за електроною поштою lenovo71027@gmail.com, або за телефоном +38(067)622 21 28, або клікнути «Купити» поруч із вподобаним товаром.
Файна Крамничка - це цілодобові покупки  в оточенні родини, друзів, або наодинці, де кожен знайде щось нове і цікаве для себе, будь-якого розміру і за прийнятною для українця ціною.