Умови покупок

 

Замовлення

Зробити замовлення можна:

в Інтернет-крамниці http://fayna-kramnichka.in.ua

за телефоном: (067) 208-66-05, (Пн-Сб: з 9.00 до 19.00; Нд: з 10.00 до 17.00)

або відправивши бланку замовлення за адресою: 

 

Доставка замовлення

 

Здійснюється протягом 2-х днів з моменту його оформлення, за умови наявності замовлених товарів на складі. У разі, якщо замовлені товари користуються великою популярністю і в день збору посилки відсутні на складі, вони відправляються додатковими відправленнями протягом 2 тижнів за узгодженням.

Ми доставляємо замовлення з допомогою багатьох компаній перевізників і Ви можете обрати свою улюблену.

 

Оплата

Оплата здійснюється готівкою при отриманні посилки (післяплата) або банківською картою під час здійснення Інтернет-замовлення на http://fayna-kramnichka.in.ua.   Якщо посилка сплачується готівкою при отриманні - транспортна компанія, яка доставляє посилку, виставляє до сплати вартість своїх послуг з грошового переказу, відповідно до своїх тарифів, і Ви можете брати це до уваги.

 

 

Повернення товару

 

Ми гарантуємо право на повернення товару, який Вам не підійшов і не був у використанні. Обов'язковою умовою є відсутність пошкоджень, слідів вживання  і збереження оригінальної упаковки (прозорий пакет з кодом товару) та всі ярликі. Якщо Ви повертаєте товар, куплений у вигляді комплекту, необхідно повернути всі його складові. Право на повернення товару зберігається протягом 14 днів з моменту викупу посилки із замовленням.

Ми будемо вдячні за Ваші коментарі щодо повернення, зауваження та побажання.

Ми пропонуємо два способи повернення грошей.

Перший: нарахування бонусу на Ваш клієнтський номер (для оплати наступних замовлень). Термін нарахування: НАСТУПНОГО ДНЯ з моменту отримання посилки з поверненням. Термін дії бонусів НЕ ОБМЕЖЕНИЙ. Повернення бонусів у грошовому вигляді можливий також протягом НАСТУПНОГО ДНЯ після виявлення такого бажання.

Другий: повернення грошей поштовим переказом на банківську картку покупця. Термін повернення: НАСТУПНОГО ДНЯ з моменту отримання посилки з поверненням.

УВАГА: якщо заказ був оплачений банківською карткою, то гроші будуть відправлені тільки у вигляді переведення на цю ж карту.

 

Захист персональних даних

 

Інформуємо Вас про те, що особисті дані наших клієнтів зберігаються в базі даних компанії Yo-Maika. Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації статутної господарської діяльності компанії, розсилання інформації про промоційних та рекламних акціях Yo-Maika і її партнерів. Обробка та використання бази даних здійснюється згідно з положеннями закону про захист персональних даних. Yo-Maika має право на надання персональних даних клієнтів своїм партнерам в рекламних та промоційних цілях з дотриманням вимог, зазначених в положеннях закону про захист персональних даних", а також, операторам мобільного зв'язку (тільки номери мобільних телефонів) твори для відправки смс з інформування клієнтів про статус замовлення. Кожен клієнт зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних.